Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

 
Licznik odwiedzin strony
458387

Anetka była wspaniałą, cudowną, mądrą, rozsądną, wrażliwą,uśmiechniętą młodą osobą, zawsze chętna do pomocy.Najukochańsza córeczka,siostra i ciocia.

Wiele przeciwności spotkała na swej drodze wypadek w wieku 7 lat w szkole i choroba nowotworowa/ziarnica złośliwa/zmuszały Ją całe swoje życie do  heroicznej walki ,mimo wszystko,życie miała szczęśliwe i poukładane.Kochający rodzice siostry Ewelina i Monika brat Dariusz bratowa Ala,szwagier Adam,bratanek  Michałek , siostrzenica Emilka, rodzina, lekarze,przyjaciele i ogromna ilość ludzi dobrego serca wspomagali ją w tych trudnych i ciężkich chwilach dzięki temu mogła się spełnić.

W czasie choroby zdała bardzo dobrze maturę,obroniła dyplom pedagoga,obroniła dyplom licencjata ,a 2010 obroniła dyplom magistra ,liczne kursy ,szkolenia i praktyki zawodowe , robiła to co dawało jej satysfakcję, spełniała się służąc pomocą swoim bliskim i przyjaciołom  wspierając ich w trudnych chwilach ,a oni dawali jej siłę do walki z chorobą i przeciwnościami losu w chwilach nawrotu choroby depresji i załamania.

Podróże i wyjazdy ładowały jej akumulatory do walki o zdrowie , a jej ukochane autko corsia, którą przejechała w 4 lata 64 tyś km szczęśliwie i bez mandatu pozwoliło jej być swobodną i niezależną.Zagraniczne wojaże poszerzały wiedzę i horyzonty.

Kochało i kocha Cię wielu. 

Pustkę jaką po sobie zostwiłaś jest  niewyobrażalna.

    Być - nie znaczy tylko żyć,

    Być-  to pozostawić coś w pamięci ,sercach,

    Wspomnieniach  

 

Przestańcie szlochać moi Kochani, przecież Ja jestem cały czas z Wami; Jestem nadzieją,wiarą,miłością, Nie chce być smutkiem,Chce być radością. Spróbujcie dostrzec Mnie prawie wszędzie, Choć jestem daleko i bujam w obłokach, Cierpię gdy widzę twarz , która szlocha; Chcę byście byli dla Mnie szczęśliwi Tak jak Ja , gdy byłam tu z Wami żywa. To dla Mnie ważne, jak dla Was Ja, By już nie spadła żadna łza..... Być może miną miesiące,lata lecz kiedyś przyjdzie właśnie ta data.... Ten dzień szczególny , i tak właśnie się stanie, Wyjdę na przeciw Wam,na spotkanie...; Dopiero wtedy Mnie zrozumiecie,że tu jest lepiej,niż tam na świecie, Dopiero wtedy będziecie wiedzieć, Jak Mnie cudownie jest teraz - w niebie; Tu jest bajeczny dom Boga Ojca, Rzeki miłości płynące bez końca. Jestem szczęśliwa..... Żyję wiecznie, w świecie radości i wielkiej.. ..cudownej Bożej miłości. Piszę do naszych rodzin,by nikt z Nich nigdy już nie zbłądził... Czynem,myślami,brakiem wiary; Każdy z Was,mały,młody czy stary Musi pamiętać do końca życia, że ,ma swoją drogę do przebycia, Dłuższą, krótszą ,nie ma jednakowej... ...ale dopiero na końcu jej powie : "Przepraszam Cię dziecko Moje kochane, przeze Mnie miałeś serce złamane, bo gdy zwątpiłam i nie wierzyłam, tym wiele smutków Ci przysporzyłam" Dlatego właśnie Moi Kochani, Musicie wierzyć dniami , nocami; Że jest Mi wspaniale,jestem szczęśliwa, lecz tylko wtedy gdy Wy wszyscy żywi, Wierzycie głęboko w Nasze życie wieczne I pozwalacie Nam czuć się tu bezpiecznie. Wy kochacie Nas,a My Was kochamy; musicie uwierzyć, bo My tu czekamy.....!!!

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Józek Marchewczyk
Urodziny...
2018-04-11
Pamiętam...
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
2018-03-18
═════♣❤️♣═════ Każdy płomień ma swój czas.
Marek Libiszewski
Tata Marcina Libiszewskiego
2018-02-08
Tęsknota............ Zasuszam kwiaty, choć rzadko to robię, A serce wali mi na myśl o Tobie, I dłonie mam suche bo nie głaszczesz ich Niedługo opadną jak uschnięty liść... Mówią, że tęsknota jest po to żeby jej nierozumieć Mówią, że tęsknota jest piękna wtedy gdy i ktoś ją czuje W powietrzu się unosi echo Twych słów Po sobie widze, że nie ma Cię znów I w każdy dzwięk wsłuchuję się Może z jednym z nich pojawisz się Mówią, że tęsknota jest po to żeby jej nierozumieć Mówią, że tęsknota jest piękna wtedy gdy i ktoś ją czuje
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
02 01 2018r.
2018-01-02
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze...to wspomnienie.

************** Noworoczne światełko pamięci dla Ciebie Anetko.
mama Marcina Domańskiego
2017-12-31
Dziś ostatni dzień roku. Taki dzień, to czas zadumy, przemyśleń nad upływem czasu i tego, co on nam zabiera, a zabiera bezpowrotnie najcenniejsze Skarby. Często zabiera nagle, tragicznie, bez pożegnania, zostawiając w zamian tylko pustkę, ból, rozpacz i łzy. Zostaje pamięć i nadzieja na spotkanie Tych, których zabrał nam ten okrutny czas. Ale to już w innym, wierzę, lepszym świecie!
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Ku pamięci Wielkanoc 2018r.
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Niech te ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY będą pełne Boskiej Mocy! ♥ ♥ Dla Anetki,najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci.
Halina Dobrońska
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki,Amelki,Kruszyneczki i dwojga Bliźniąt***
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia

Wspomnienie...
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
dla Ciebie ziemski prezent
ulubiona restauracja
Nasza Anuleńka
przy kominku w salonie
Anetki dzieciństwo u cioci i dziadków
Anetka z synkiem przyjaciółki
Anetka z bratankiem Michałkiem
bogracz węgierski
dziupla u cioci
Ukochana siostrzenica; moja Emilka tak mawiała
28 Urodzinki Anetki
jej pierwszy lot z rodzicami
4 rocznica odejścia Anetki
28 Urodzinki Anetki
i Ona je uwielbiała
Węgry przerwa w zwiedzaniu
Ukochany pies Anetki Miza
Egipt rejs statkiem
sesja
portret
wczasy na Węgrzech panorama Budapesztu
sylwester
Ukochany tatuś
To co lubiała najbardziej
wszyscy pamiętali
Uwielbiana Jaśminka
odpoczynek
Nasza Ukochana Anetka
Nasze cudo
nasze cudo
ukochana Corsia
ukochana siostrzyczka
Ukochana Agusia
Anetka z Alicją
Nowy dom Anetki
Anuleńka
3 rocznica odejścia Anetki do lepszego świata
Urodzinki
dyplom magisterski
Aneta Jucha
zwierzątka też JĄ Kochały
Anetki azyl
-
Sylwia Samantha Pawel z Melbourne
Sylwia Samantha Pawel z Melbourne
(rodzina) napisał(a) dnia 2014-04-18
Modlimy sie o zbawienie wieczne dla Ciebie Aniu teraz i zawsze na wieki wiekow Amen. Modlimy sie za rodzicow Twoich aby Bog dal im sile wytrwania w oczekiwaniu na spotkanie wieczne z Toba. kochamy Cie na zawsze(...)
-
mama  Radka
mama Radka
zapalił(a) dnia 2015-05-17
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-